top of page

Fiber Lazer Markalamada 
GLOBAL LAZER Farkı İle Tanışın!

Lazer Markalama

Nedir?

Lazer markalama, yoğun ve güçlü ışık demetleriyle, uygun yüzeyler üzerine kalıcı bilgi yazılması işlemidir. Lazer markalama, diğer markalama yöntemlerine göre daha hızlı uygulanabilir, kalıcı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bunlar da işletmelere maliyet ve verim açısından büyük avantaj sağlamaktadır. Lazer markalama cihazları, daha hassas uygulama yapabildiğinden, tercih sebebidir. Lazer markalama cihazları ile uygun yüzey üzerine; seri no, barkod, üretim tarihi, son kullanma tarihi, etiket, lot numarası, logo gibi bilgiler yazılabilmektedir.

Untitled-1.jpg

Neden Global Lazer

Lazer Markalama Sistemlerini

Tercih Etmelisiniz?

Neden Global Lazer Makalama

36 Ay Garanti

Tedarik etmiş olduğumuz lazer markalama cihazlarımıza, diğer bir çok tedarikçiden farklı olarak, 36 ay ürün ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Hızlı Teslimat

Satın almış olduğunuz lazer markalama cihazlarını, yaygın ulaşım ağımız ile birlikte ertesi gün içerisinde teslim edebilmekteyiz.

Numune Gönderme

İlgilendiğiniz lazer markalama cihazının sağladığı sonucu satın almadan önce  görebilmeniz için tarafınızdan gönderilecek malzeme üzerine numune yapılması hizmetini vermekteyiz.

7/24 Servis Hizmeti

Alanında uzman teknik servisimiz, tüm lazer markalama cihazları için, geniş hizmet alanı ile siz müşterilerimize her gün her saat servis hizmeti sağlamaktadır.

JPT Kökenli
Ana Parçalar

Lazer markalama cihazlarımızın ana bileşenlerini, bu alanda dünyanın önde gelen üreticilerinden olan JPT markasından tedarik etmekteyiz.

Türkçe Yazılım Desteği

Satın aldığınız lazer markalama cihazı ile birlikte EZCAD Türkçe yazılım desteği de sağlamaktayız. Bu yazılım, bilgisayar yardımıyla lazer markalama işlemlerinizi hızlıca yapmanızı sağlar.

GLOBAL LAZER Markalama Ürünlerine Göz Atın

global3 copy.jpg

Lazer markalama hangi sektörlerde kullanılır?

Gıda Ürünleri

Otomotiv Ana ve Yan Sanayi

Plastik ve Kauçuk

İçecek Ürünleri

Demir Çelik ve Metal

Yapı Malzemeleri

Temizlik Kozmetik

Çimento ve Toz Yapı Kimyasalları

Kablo ve İletken

Elektrik Elektronik

Ağaç ve Ağaç Ürünleri

Petrol Gaz ve Enerji

Sağlık

Savunma Sanayi ve Havacılık

Dayanıklı Tüketim Malları

Tütün Ürünleri

Ambalaj

Fiber Lazer Markalama Sektörleri

Referanslar

bottom of page